WCCJ 2015

Cílem akce je získání finančních prostředků pro CLIP (Childhood Leukaemia Investigation Prague) FN Motol na zakoupení moderní diagnostiky dětských akutních leukémií.Národní týmy budou tvořeny z kapitánů, rybářských hvězd jednotlivých zemí a dvou dětí. Český reprezentační kapitán bude vybrán z pětice předních českých kaprařů, kterými jsou Tomáš Blažek, Jaroslav Těšínský, Michal Kučera, Karel Nikl a Lukáš Krása. Výběr bude proveden losem přímo na pražské výstavě For Fishing 2015 a to v sobotu 16:40 v přednáškovém sále. Vítěz si následně zvolí svůj tým, který bude v květnu reprezentovat Českou republiku.

Vítězové akce World Carp Classic Junior obdrží kromě dalších cen také místo na startovní listině World Carp Classic 2015, které se koná na francouzském jezeře Lac de Madine. Jako jediné děti na světě budou mít možnost utkat se s nejlepšími dospělými rybáři naší planety a stát se tak oficiálními mistry světa.

Dne 27. 05. 2015 bychom Vás rádi pozvali do Kutné Hory na slavností zahájení a rovněž také na bohatý doprovodný program. Bližší informace Vám přineseme co nejdříve a to jak na stránkách www.katlov.com, tak i na stránkách časopisu Kapr a Kapří svět a Kajman.

Kutná Hora

Tímto bychom Vás rádi přizvali k podpoře World Carp Classic Junior.

Pokud byste chtěli i vy finančně přispět na nákup moderní diagnostiky pro FN Motol, tak můžete na tento transparentní bankovní účet: 2200730656 / 2010
miminko41-400x225

Partneři

Mediální partneři