tábor Katlováček

Důležité UPOZORNĚNÍ K NÁSTUPU NA TÁBOR!

Před nástupem na tábor je nutné mít negativní PCR test, ne starší 48 hodin. Potvrzení o absolvování testu přivezte s sebou. Děkujeme!

Co zažijete na KATLOVÁČKU?

Děti se naučí základním potřebám skauta v  přírodě. Naučí se křesat oheň, poznat světové strany podle přírodních ukazatelů a mnoho dalších fíglů. V průběhu tábora je pro děti připravena jedna velká noční bojovka.

Veškeré fotografie a videa z Katlováčku najdete na: https://www.facebook.com/katlovacek/

Benefity

Všichni naši lektoři se aktivně pohybují v přírodě a rybolov je jejich vášní. Dalším benefitem je osobní kontakt dětí s Jakubem Vágnerem, který strávil mnoho měsíců v pralese a v oblastech jiných civilizací a může tak předat dětem mnoho zážitků ze svých zahraničních cest.

Jaká kritéria musí děti splňovat?

První tři turnusy jsou pro děti ve věku 7 – 13 let

Poslední ( čtvrtý turnus ) je pro mládež ve věku 13 – 18 let

Dodržování táborového řádu

Chuť učit se novým věcem

Doprava   

Doprava na Katlováček je individuální. Děti přijíždí se svými zákonnými zástupci (v neděli od 9:30 do 11:30 hodin), kteří odjíždějí po řádné registraci dítěte a odjíždí s dítětem po skončení turnusu (v sobotu od 9:30 do 11:30). Dřívější odchody z tábora jsou možné jen po individuální domluvě a jen z velmi vážných důvodů.

Kdy

Katlováček se bude konat ve 4 turnusech, a to v termínech:

1.               04. 7. 2021 – 10. 7. 2021 turnus pouze pro děti ve věku 7 – 13 let (v případě sourozenců uděláme výjimku) – vyprodáno

2.               11. 7. 2021 – 17. 7. 2021 turnus pouze pro děti ve věku 7 – 13 let (v případě sourozenců uděláme výjimku) – vyprodáno

3.               18. 7. 2021 – 24. 7. 2021 turnus pouze pro děti ve věku 7 – 13 let (v případě sourozenců uděláme výjimku) – vyprodáno

4.               25. 7. 2021 – 31.7. 2021 turnus pouze pro děti a mládež od 13 – 18 let – vyprodáno

Kde   

Katlováček se bude odehrávat v areálu jezera Katlov u Kutné Hory. Jezero Katlov je soukromou vodou známého sportovního rybáře Jakuba Vágnera. Najdete zde krásnou přírodu a rybí obsádku, která na území České republiky nemá obdoby. Nikoli však množstvím ryb. Díky dlouholetým zkušenostem z chovu ryb víme, že méně je vždy více. Na jezeru Katlov tak nenajdete „rybí polévku“. Naší snahou je vytvořit ráj pro rybáře, ale také pro ryby a teď i děti. Děti budou bydlet v rybářských bivacích, které jsou vybaveny podlážkou a lehátky. Děti budou samozřejmě děleny na chlapce a dívky.

Kdo  

Na kempu jsou kromě zkušených lektorů rybářů přítomni i vedoucí, kteří přebírají za nezletilé účastníky zodpovědnost a starají se o ně 24 hodin denně. S dětmi budou trávit čas zkušení sportovní rybáři a lektoři. Po celou dobu trvání Katlováčku je u jezera zajištěna kvalitní zdravotnická péče.

Strava   

O pestrou a vyváženou stravu včetně svačin a pitného režimu se postará Hotel Hubert, jehož dojezdová vzdálenost je ke Katlovu 5 minut. Po předchozí domluvě je možnost bezlepkové, bezlaktózové či bezmasé stravy.

Za kolik    

Vzhledem k omezenému počtu dětí v každém turnusu s cílem věnovat se dětem opravdu důkladně, abyste jen neodložili dítě na 7-denní tábor bez jakéhokoliv zaměření, jsme stanovili cenu za pobyt na částku 11.999 Kč. Tato cena však vedle běžných položek jako je strava, zajištění ubytování, zdravotnický dozor obsahuje i zapůjčení profesionálního rybářského vybavení, nástrahy, návnady na rybolov a několik lekcí Jakuba Vágnera. Cena: 11.999 Kč. Tábor je nutné uhradit ve dvou splátkách. První splátku 5.000 Kč, která bude sloužit jako rezervační poplatek, prosím uhraďte do 20. 12. 2020. Doplatek ve výši 6.999 Kč následně uhraďte do 31. 3. 2021.

V případě odhlášení přihlášeného dítěte do data 31. 3. 2020 včetně vám vzniká nárok na vrácení celého uhrazeného rezervačního poplatku a případného doplatku, bude-li do tohoto termínu uhrazen. Pokud se rozhodnete již přihlášené dítě z táboru odhlásit po 1. 4. 2020 včetně, je takové právní jednání považována za odstoupení od smlouvy a obdržíte zpět částku ve výši 6.999 Kč, bude-li do té doby uhrazena. Částka rezervačního poplatku je po tomto datu považována za storno poplatek z důvodu odstoupení od smlouvy. Dojde-li ke zrušení Katlováčku z důvodu vládního nařízení či z jiného rozhodnutí orgánů státní správy (Covid 19, apod.), vzniká nám nárok na náhradu nákladů spojených s přípravou Katlováčku ve výši rezervačního poplatku a bude rodičům vrácen doplatek ve výši 6.999 Kč, bude-li do té doby uhrazen.  Zaplacením rezervačního poplatku rodiče souhlasí se všemi podmínkami konání Katlováčku, režimem plateb a podmínkami vrácení rezervačního poplatku a doplatku. Zároveň souhlasí s výší nákladů spojených s přípravou Katlováčku ve výši rezervačního poplatku.

Pro rodiče:

Níže uvedené dokumenty prosím přivezte s sebou vyplněny při nástupu na tábor. Připomínáme, že dokument o bezinfekčnosti musí mít datum DNE NÁSTUPU na tábor a zdravotní způsobilost MUSÍ být potvrzena PRAKTICKÝM lékařem, u kterého je dítě zapsáno (pokud bude mít lékař vlastní potvrzovací formulář, pak přivezte ten). Bez zmiňovaných dokumentů nemůžeme dítě na tábor přijmout.

Přihláška: ZDE

Bezinfekčnost: ZDE

Lékařský posudek: ZDE

Nástupní list: ZDE

 

S přáním krásného dne

Eliška Bučková
tabor@katlov.com