tábor Katlováček

Rybářský tábor Katlováček 2021

Registrace bude možná od 1. 11. 2020

Proběhne beze změn v daných termínech. Prosíme rodiče, kteří mají potvrzení o zdravotní způsobilosti svého dítěte z minulého roku (ačkoli je platné dva roky), aby nechali potvrdit aktuální  potvrzení u lékaře. Jedná se o nařízení vlády.

Veškeré další potřebné dokumenty k nástupu jsou ke stažení níže. Prosíme, nezapomeňte přivézt tyto dokumenty (řádně vyplněné) s sebou při nástupu na tábor! Děkujeme a těšíme se na Vás!

KATLOVÁČEK aneb „S Jakubem na rybách“je tábor, který se snaží přiblížit děti zpět k přírodě a ukázat jim, že nemusí jen sedět u počítače.

Kontaktní telefon: 739 344 144, kontaktní e-mail: tabor@katlov.com

Co zažijete na KATLOVÁČKU?

Děti se naučí základním potřebám skauta v  přírodě. Naučí se křesat oheň, poznat světové strany podle přírodních ukazatelů a mnoho dalších fíglů. V průběhu tábora je pro děti připravena jedna velká noční bojovka.

Veškeré fotografie a videa z Katlováčku najdete na: https://www.facebook.com/katlovacek/

Benefity

Všichni naši lektoři se aktivně pohybují v přírodě a rybolov je jejich vášní. Dalším benefitem je osobní kontakt dětí s Jakubem Vágnerem, který strávil mnoho měsíců v pralese a v oblastech jiných civilizací a může tak předat dětem mnoho zážitků ze svých zahraničních cest.

Jaká kritéria musí děti splňovat?

První tři turnusy jsou pro děti ve věku 7 – 15 let

Poslední ( čtvrtý turnus ) je pro mládež ve věku 12 – 18 let

Dodržování táborového řádu

Chuť učit se novým věcem

Doprava   

Doprava na Katlováček je individuální. Děti přijíždí se svými zákonnými zástupci, kteří odjíždějí po řádné registraci dítěte a odjíždí s dítětem po skončení závěrečné přednášky. Dřívější odchody z tábora jsou možné jen po individuální domluvě a jen z velmi vážných důvodů.

Kdy

Katlováček se bude konat ve 4 turnusech, a to v termínech:

1.               05. 7. 2020 – 11. 7. 2020 turnus pouze pro děti ve věku 7 – 15 let (v případě sourozenců uděláme výjimku) – VYPRODÁNO

2.               12. 7. 2020 – 18. 7. 2020 turnus pouze pro děti ve věku 7 – 15 let (v případě sourozenců uděláme výjimku) – VYPRODÁNO

3.               19. 7. 2020 – 25. 7. 2020 turnus pouze pro děti ve věku 7 – 15 let (v případě sourozenců uděláme výjimku) – VYPRODÁNO

4.               26. 7. 2020 – 01. 8. 2020 – turnus pouze pro děti a mládež od 12 – 18 let – VYPRODÁNO

Kde   

Katlováček se bude odehrávat v areálu jezera Katlov u Kutné Hory. Jezero Katlov je soukromou vodou známého sportovního rybáře Jakuba Vágnera. Najdete zde krásnou přírodu a rybí obsádku, která na území České republiky nemá obdoby. Nikoli však množstvím ryb. Díky dlouholetým zkušenostem z chovu ryb víme, že méně je vždy více. Na jezeru Katlov tak nenajdete „rybí polévku“. Naší snahou je vytvořit ráj pro rybáře, ale také pro ryby a teď i děti. Děti budou bydlet v rybářských bivacích, které jsou vybaveny podlážkou, lehátky a nepromokavým boxem pro úschovu věcí. Děti budou samozřejmě děleny na chlapce a dívky.

Kdo  

Na kempu jsou kromě zkušených lektorů rybářů přítomni i vedoucí, kteří přebírají za nezletilé účastníky zodpovědnost a starají se o ně 24 hodin denně. S dětmi budou trávit čas zkušení sportovní rybáři a lektoři. Po celou dobu trvání Katlováčku je u jezera zajištěna kvalitní zdravotnická péče.

Strava   

O pestrou a vyváženou stravu včetně svačin a pitného režimu se postará Hotel Hubert, jehož dojezdová vzdálenost je ke Katlovu 5 minut.

Za kolik    

Vzhledem k omezenému počtu dětí v každém turnusu s cílem věnovat se dětem opravdu důkladně, abyste jen neodložili dítě na 7-denní tábor bez jakéhokoliv zaměření, jsme stanovili cenu 11.999 Kč. Tato cena však vedle běžných položek jako je strava, zajištění ubytování, zdravotnický dozor obsahuje i zapůjčení profesionálního rybářského vybavení, nástrahy a návnady na rybolov, několik lekcí Jakuba Vágnera a závěrečnou přednášku pro malé i velké.  Cena: 11.999 Kč. Tábor je možné zaplatit ve dvou splátkách po 6000 Kč. První splátku nám zašlete do konce prosince 2019, druhou splátku do konce března 2020.

Pokud se rozhodnete již přihlášené dítě z táboru odhlásit, obdrží zpět částku ve výši 60% z ceny tábora. Dojde-li ke zrušení Katlováčku z důvodu vyšší moci (koronavirus, apod.), bude rodičům vráceno 60 % z uhrazené částky. Zbývajících 40% z částky propadá ve prospěch pořadatele na uhrazení závazků vyplývajících z nákladů na přípravu Katlováčku.

Pro rodiče:

Níže uvedené dokumenty prosím přivezte s sebou vyplněny při nástupu na tábor. Připomínáme, že dokument o bezinfekčnosti musí mít datum DNE NÁSTUPU na tábor a zdravotní způsobilost MUSÍ být potvrzena PRAKTICKÝM lékařem, u kterého je dítě zapsáno (pokud bude mít lékař vlastní potvrzovací formulář, pak přivezte ten).
Bez zmiňovaných dokumentů nemůžeme dítě na tábor přijmout.

Přihláška: ZDE

Bezinfekčnost: ZDE

Lékařský posudek: ZDE

Nástupní list: ZDE

 

S přáním krásného dne

Eliška Bučková