tábor Katlováček

Co zažijete na KATLOVÁČKU?

Samozřejmě prvotřídní chytání se zkušenými rybáři na vyhlášeném jezeře Katlov, dále základním potřebám k přežití v přírodě, dobrodružný animační program včetně  bojovky a v neposlední řadě noční chytání sumců s Jakubem Vágnerem.

➡️Veškeré fotografie a videa z Katlováčku najdete na: https://www.facebook.com/katlovacek/

Jaká kritéria musí děti splňovat?

  • Přihlásit se pomocí elektronické přihlášky                                           
  • První tři turnusy jsou  určeny pro děti ve věku 7 – 13 let
  • Poslední ( čtvrtý turnus ) je určen již pro zkušenější rybáře ve věku 12 – 17 let
  1. V den nástupu na tábor mít prohlášení o bezinfekčnosti a zdravotní potvrzení od praktického lékaře. Pak dále dokumenty podle aktuálního nařízení vlády.
  2. Dodržování táborového řádu.
  3. Chuť učit se novým věcem.

Doprava   

Doprava na Katlováček je individuální. Děti přijíždí se svými zákonnými zástupci (v neděli od 10:30 do 11:30 hodin), kteří opouští tábořiště po řádné registraci dítěte a odjíždí s dítětem po skončení turnusu (v sobotu od 8:30 do 10:30). Dřívější odchody z tábora jsou možné jen po individuální domluvě a jen z velmi vážných důvodů.

Kdy

Katlováček se bude konat ve 4 turnusech, a to v termínech:

1. turnus:

03. 7.(ne)– 09. 7. 2022 (so) turnus pro děti ve věku 7 – 13 let (v případě sourozenců uděláme výjimku) 

2. turnus:

10. 7. (ne) – 17. 7. 2022 (so) turnus pro děti ve věku 7 – 13 let (v případě sourozenců uděláme výjimku) 

3. turnus:

17. 7. (ne) – 23. 7. 2022 (so) turnus pro děti ve věku 7 – 13 let (v případě sourozenců uděláme výjimku) 

4. turnus: 24. 7. (ne) – 30. 7. 2022 (so) turnus pro děti ve věku 12– 17 let

Kde   

Katlováček se bude odehrávat v areálu jezera Katlov u Kutné Hory. Jezero Katlov je soukromou vodou známého sportovního rybáře Jakuba Vágnera. Najdete zde krásnou přírodu a rybí obsádku, která na území České republiky nemá obdoby. Nikoli však množstvím ryb. Díky dlouholetým zkušenostem z chovu ryb víme, že méně je vždy více. Na jezeru Katlov tak nenajdete „rybí polévku“. Naší snahou je vytvořit ráj pro rybáře, ale také pro ryby a teď i děti. Děti budou bydlet v rybářských bivacích, které jsou vybaveny podlážkou a lehátky. Děti budou samozřejmě děleny na chlapce a dívky.

Kdo  

Na kempu jsou kromě zkušených lektorů rybářů přítomni i vedoucí, kteří přebírají za nezletilé účastníky zodpovědnost a starají se o ně 24 hodin denně. S dětmi budou trávit čas zkušení sportovní rybáři a lektoři. Po celou dobu trvání Katlováčku je u jezera zajištěna kvalitní zdravotnická péče.

Strava   

O pestrou a vyváženou stravu včetně svačin a pitného režimu se postará catering Holas. Po předchozí domluvě je možnost bezlepkové, bezlaktózové či bezmasé stravy.

Za kolik    

Vzhledem k omezenému počtu dětí v každém turnusu s cílem věnovat se dětem opravdu důkladně, abyste jen neodložili dítě na 7-denní tábor bez jakéhokoliv zaměření, jsme stanovili cenu za pobyt na částku 11.999 Kč. Tato cena však vedle běžných položek jako je strava, zajištění ubytování, zdravotnický dozor obsahuje i zapůjčení profesionálního rybářského vybavení, nástrahy, návnady na rybolov a několik lekcí Jakuba Vágnera. Cena: 11.999 Kč. 

Tábor je možné uhradit ve dvou splátkách. První splátku 5.000 Kč, prosím uhraďte do 31.12.2021. Doplatek ve výši 6.999 Kč následně uhraďte do 28.2.2022. Nezapomeňte prosím napsat do zprávy pro příjemce JMÉNO a PŘÍJMENÍ Vašeho dítěte.

Pro rodiče:

Níže uvedené dokumenty prosím přivezte s sebou vyplněny při nástupu na tábor. Připomínáme, že dokument o bezinfekčnosti musí mít datum DNE NÁSTUPU na tábor a zdravotní způsobilost MUSÍ být potvrzena PRAKTICKÝM lékařem, u kterého je dítě zapsáno (pokud bude mít lékař vlastní potvrzovací formulář, pak přivezte ten). Bez zmiňovaných dokumentů nemůžeme dítě na tábor přijmout.

Přihláška: ZDE

Bezinfekčnost: ZDE

Lékařský posudek: ZDE

Nástupní list: ZDE

S přáním krásného dne

Eliška Bučková
tabor@katlov.com