Přívlač

 

Lov dravců na Katlově se stává skutečností… Exklusivně pro vás otevíráme dva podzimní termíny, kterých se může zúčastnit maximálně 40 rybářů. Jedná se tedy o výjimečnou událost, kterou byste si neměli nechat ujít. Šance zdolat si trofejní štiku, candáta či okouna bude zase až napřesrok.

Datum konání: 30. 11. 2019 a 7. 12. 2019

Každý termín je rozdělen do dvou kategorií:

  1. lov z lodě (pro 20 rybářů) za 1.500 Kč. Loď si můžete zapůjčit u nás zdarma (na každé lodi musí být vždy 2 rybáři) nebo si můžete přivést vlastní kajak či belly boat (gumové čluny, lodě a pramice jsou zakázány).
  2. lov ze břehu (pro 20 rybářů) za 1.000 Kč

Harmonogram akce

  • 5:30 – 6:00: sraz u správcovského srubu – registrace
  • 6:00 – 17:30: rybaření
  • 18:00: vyhlášení vítězů cen

Vzhledem k brzkému rannímu zahájení doporučujeme přijet již v pátek večer a ubytovat se v nedalekém pensionu.

Soutěž: 

V každém turnusu budou odměněni 3 nejúspěšnější rybáři a to dárky od společnosti DAM a EFFZETT. Dárky budou věnován těm rybářům, kteří chytí v každém termínu nejdelší štiku, candáta a okouna. Registrace do soutěže bude probíhat formou zaslání zprávy na facebookový profil „Katlovlakes„. Fotka ryby musí být vždy zaslána jak v rukou, tak i s metrem pod rybou.

Pravidla: 

  • Loví se systémem chyť a pusť,
  • lov povolen pouze na přívlač (Povolené nástrahy – gumové nástrahy, wobblery, třpytky. Jsou povoleny pouze jednoháčky, se zamáčknutým protihrotem. Pokud nástraha obsahuje více než 1 háček (např. woblery), lze použít pouze jednoháčky. Žádný z háčků navíc nesmí obsahovat protihrot. Lze tedy použít háčky bez protihrotu nebo háčky se zamáčknutým protihrotem),
  • každý účastník musí mít podložku pod rybu a dostatečně velký podběrák, aby nedošlo k poranění úlovku (do každé katlovské lodě bude umístěna podložka a podběrák).
  • každá ryba musí být po zdolání a případném focení, puštěna šetrně zpět do Katlova.

V případě dotazů k akci pište na info@katlov.com nebo volejte na infolinku 777 182 872. Jestliže budete mít dotaz nebo jakýkoliv problém v průběhu akce, kontaktujte neprodleně správce na 774 595 112.
Sponzoři