Přívlač

 

Lov dravců na Katlově se stává skutečností… Exklusivně pro vás otevíráme dva podzimní termíny, kterých se může zúčastnit maximálně 40 rybářů. Jedná se tedy o výjimečnou událost, kterou byste si neměli nechat ujít. Šance zdolat si trofejní štiku, candáta či okouna bude zase až napřesrok.

Datum konání: 30. 11. 2019 a 7. 12. 2019

Každý termín je rozdělen do dvou kategorií:

  1. lov z lodě (pro 20 rybářů) za 1.500 Kč. Loď si můžete zapůjčit u nás zdarma (na každé lodi musí být vždy 2 rybáři) nebo si můžete přivést vlastní kajak či belly boat (gumové čluny, lodě a pramice jsou zakázány).
  2. lov ze břehu (pro 20 rybářů) za 1.000 Kč

Harmonogram akce

  • 5:45 – 6:00: sraz u správcovského srubu – registrace
  • 6:00 – 17:15: rybaření (možnost přihlášení úlovku do soutěže)
  • 17:30: vyhlášení vítězů cen

Vzhledem k brzkému rannímu zahájení doporučujeme přijet již v pátek večer a ubytovat se v nedalekém pensionu.

Soutěž: 

V každém turnusu budou odměněni 3 nejúspěšnější rybáři a to dárky od společnosti DAM a EFFZETT. Dárky budou věnován těm rybářům, kteří chytí v každém termínu nejdelší štiku, candáta a okouna. (v případě rovnosti úlovků, rozhoduje délka druhé registrované ryby – stejného druhu. Pokud by ani toto nerozhodlo, vyhrává ten, kdo registroval svůj úlovek jako první). Registrace do této soutěže bude probíhat formou zaslání zprávy na facebookový profil „Katlovlakes„. Fotka ryby musí být vždy zaslána jak v rukou, tak i s metrem pod rybou.

Pravidla: 

  • Loví se systémem chyť a pusť,
  • lov povolen pouze na přívlač (Povolené nástrahy – gumové nástrahy, wobblery, třpytky. Jsou povoleny pouze jednoháčky, se zamáčknutým protihrotem. Pokud nástraha obsahuje více než 1 háček (např. woblery), lze použít pouze jednoháčky. Žádný z háčků navíc nesmí obsahovat protihrot. Lze tedy použít háčky bez protihrotu nebo háčky se zamáčknutým protihrotem),
  • každý účastník musí mít podložku pod rybu a dostatečně velký podběrák, aby nedošlo k poranění úlovku (do každé katlovské lodě bude umístěna podložka a podběrák).
  • každá ryba musí být po zdolání a případném focení, puštěna šetrně zpět do Katlova.

V případě dotazů k akci pište na info@katlov.com nebo volejte na infolinku 777 182 872. Jestliže budete mít dotaz nebo jakýkoliv problém v průběhu akce, kontaktujte neprodleně správce na 774 595 112.
Sponzoři