Doprovodný program

Dětský víkend rybářských slavností

Dne 3. června jsme si pro Vás připravili bohatý doprovodný program, který bude součástí juniorského mistrovství Evropy v kaprařině – Katlov Cup Junior 2017. Jeho začátek bude od 10:00 hodin a bude končit okolo 22:00 hodiny. Přesnější informace najdete v harmonogramu akce. Celý doprovodný program je zdarma a to včetně velkého parkoviště. Takže stačí jen přijet a užít si den na březích jezera Katlov.

 

Rybářská školička

Můžete se opět těšit na oblíbenou dětskou rybářskou školičku, kde vaše malé ratolesti budou vyučovat přední osobnosti z rybářské branže. Do školičky se není potřeba nijak přihlašovat. Stačí přijít a připojit se k ostatním dětem. Školička bude probíhat v sobotu i v neděli mezi 10:00 a 17:00 hodinou.

Učitelé:

Kateřina Marková – několikanásobná mistryně světa v rybolovné technice

Josef Konopásek – vícemistr světa v plavané a feedru

Karel Nikl – několika násobný vítěz různých prestižních kaprařských závodů po celé Evropě

Milan Tychler – vícemistr České republiky v LRU feeder a několika násobný mistr republiky v LRU feeder – týmy

IMG_4683u IMG_4672u IMG_4670u IMG_6244 IMG_6254

 

For Fishing Opean Air

Dalším zajímavým programem, na který se můžete přijet podívat, je rybářská výstava For Fishing Open Air. Můžete se těšit na přední vystavovatele, kteří Vám zde představí své úspěšné produkty a mnoho novinek, které pro Vás připravili na sezonu 2017. Úplný seznam vystavovatelů Vám představíme čtrnáct dní před samotnou akcí.

IMG_4695u IMG_4703u IMG_4699u DNI_8378 DNI_8367 DNI_8366

 

Dětský den

A co dál? Stále tu pro Vás budou atrakce, které si pro Vás připravily České dráhy, rádio Blaník a Česká televize. Různé skákací hrady, trampolíny, promítání večerníčků nebo různé kreslení.

dsc_0335 dsc_0336-2 dsc_0337-4

 

Koncert kapely – bude upřesněno

Po Petru Kováři, Miki Žbirkovi a kapele No Name, přijde na řadu další známá česká kapela.. na její představení si však musíte ještě chvilku počkat…;-)

No name

 

Atmosféra bude určitě lepší, jak v loňském roce. Měli byste být u toho!

DNI_9247 DNI_9387 DNI_9357

 

Stanování

 Chcete s námi strávit celý víkend? Pokud máte doma stan, karimatku a spacák, tak samozřejmě můžete. Bude zde pro Vás připravené místo, kde si budete moci stan postavit. Přijeďte už v pátek a buďte zde až do neděle. Rozhodnutí je jen na Vás.

Stan   Stanování

Jak se k nám dostanete:

Parkoviště

Líbí se Vám náš doprovodný program? Ano? Tak nasedněte do auta a hurá na Katlov. Těšíme na Vás!