Dětský den

Za to, že jste se mohli zúčastnit dětského dne zcela zdarma bychom rádi poděkovali následujícím společnostem.
Speciální dík patří Veolia CZ, která všechny návštěvníky pohostila ve vodním baru v horkém dni pitným režimem zcela zdarma.

Děkujeme za podporu:

Společnosti České dráhy za stálou podporu a za to, že jsme mohli účastníkům šampionátu jako již tradičně ukázat krásy starého města Pražského. Skupina ČEZ. Společnosti Wurm-Ex by Clinex za bohaté dary do naší tomboly a závodníkům. Společnosti Veolia za podporu areálu jezera Katlov a umístění vodního baru s pitným režimem zdarma. Společnosti CEWE CEWE COLOR Prague za umístění úžasného fotokoutku s maketami ryb. Společnosti HOPI.
Společnosti Eurowag Eurowag CZ. Společnosti Arthur D Little Arthur D. Little (ADL). Lesům ČR Lesy České republiky. Nadaci Blížksobě. Společnosti Fitmin za báječný doprovodný program se zvířátky Fitmin.cz @dDibaq a.s., Česká republika. ČSA (Českým aeroliniím) za to, že nám umístili informaci o dětském dnu do palubního magazínu.
společnosti Johnny servis JOHNNY SERVIS. Magazínům Kapr a Kajman. Společnosti Mercedes Benz. Společnostem Komatsu a Kuhn-Bohemia za to, že si dětičky i dospělí mohli vyzkoušet práci s pravým strojem. polečnosti Koli za pitný režim pro závodníky i návštěvníky a za slunečníky, díky kterým měli návštěvníci co největší komfort.
Společnosti manželů Holasových za zajištění famózních služeb v rámci občerstvení. Společnosti Barvy a laky za to, že máme díky nim krásně upravený a čisťoučký areál. Společnosti Heineken za stany na občerstvení. Záštitu udělila agentura Czechtourism a Ministerstvo pro místní rozvoj. Záštitu udělil ministr zemědělství pan Jiří Milek.
Díky rybářským společnostem JRC, DAM, Tactic Carp, CC Moore, Pro line,Angel Joe, Nash a Deeper za podporu rybářského šampionátu
Mediálními partnery se stalo rádio Bonton, informuji.cz, Scandal media Group, iHOT a Bleskově.cz. Díky jim, protože bez nich byste nepřišli!

Ahoj holky a kluci všech věkových kategorií!

Jsem vodník Katlováček a mám pro vás tip na krásný výlet za mnou, do samého srdce Kutnohorska, kam můžete vzít mámu, tátu, bráchu, ségru,… no prostě celou rodinu! V sobotu 2. června se totiž u nás na Katlově, na mém rodném jezeře, koná úžasný dětský den plný dobrodružství a zábavy. Potkají se zde všichni moji pohádkoví kamarádi, kteří vás budou areálem provázet. Doporučit mohu třeba malování na obličej, to mám sám moc rád! Společně se pak necháme vyblejsknout ve fotokoutku, ať máme pěknou památku.

Zablbnout si spolu můžeme na skákacím hradu Českých drah a užijeme si spoustou dalších atrakcí. Milovníci pejsků si určitě přijdou také na své při ukázkách sportovní kynologie, bull sportu, dogfrisbee, nebo při jízdě se psím spřežením. Kdo se psů bojí, může si vychutnat třeba projížďku na koních. Příznivci techniky si sami vyzkouší bagrování s malým bagrem, nebo si mohou na vlastní oči prohlédnout profi hasičské auto!

Na ty z vás, kteří se budete chtít naučit rybařit budou v rybářské školičce čekat nejlepší čeští rybáři.

Kateřina Marková – několikanásobná mistryně světa v rybolovné technice

Josef Konopásek – vícemistr světa v plavané a feedru

Karel Nikl – několika násobný vítěz různých prestižních kaprařských závodů po celé Evropě

Milan Tychler – vícemistr České republiky v LRU feeder a několika násobný mistr republiky v LRU feeder – týmy

            

Snili jste někdy o tom, že půjdete na ryby s největším světovým rybářem a dobrodruhem Jakubem Vágnerem? Tak to je jasná volba právě pro vás! Jakub tu bude po celý den přítomen. Při povídání o nebezpečných výpravách do Amazonie a zbytku celého světa se vám jistě bude tajit dech

O vaše plná bříška bude po celý den skvěle postaráno. Na samotný závěr vyhlásíme vítěze juniorského rybářského šampionátu a poslechneme si koncert skupiny Čechomor a Martiny Pártlové. Na soutěživé návštěvníky bude samozřejmě čekat bohatá tombola!

Tak nezapomeňte 2. června dorazit na Katlov! A rybářské pruty klidně s sebou!

 

Na pódiu se můžete těšit na následující program!

09:00 – Kapela Sabrin

09:30 – Úvodní slovo NiKi

09:35 – Ukázka Bull sportu v podání Lucky bull teamu

10:00 – Kapela Sabrin

10:30 – Sportovní kynologie

11:00 – Minidiskotéka s NiKi

11:30 – Rybářská soutěž s Kateřinou Markovou

12:00 – Kapela Sabrin

12:15 – Frisbee

12:30 – Psí spřežení (mushing)

13:00 – Adéla Částková

13:30 – Sportovní kynologie

14:00 – Rybářská soutěž s Kateřinou Markovou

14:30 – Minidiskotéka s NiKi

14:45 – Sokolník

15:00 – Vyhlášení evropských šampiónů

16:15 – Přednáška o Kongu, Indii a jiných exotických destinacích

17:00 – Vyhlášení Tomboly

18:00 – Koncert kapely Čechomor a Martiny Pártlové

19:00 – Večerní koncert kapely Sabrin

Stanování

 Chcete s námi strávit celý víkend? Pokud máte doma stan, karimatku a spacák, tak samozřejmě můžete (klidně, hned vedle svého auta). Přijeďte už v pátek a buďte zde až do neděle. Rozhodnutí je jen na Vás.

Jak se k nám dostanete:

Líbí se Vám náš doprovodný program? Ano? Tak nasedněte do auta a hurá na Katlov. Těšíme na Vás!