Dětský den

Ahoj holky a kluci všech věkových kategorií!

Ahoj kluci a holky!

Jezdíte taky rádi vlakem? Říkají mi vodník Katlováček a cestování vlakem doslova miluju! I když mi občas průvodčí hubuje, že mi kape voda ze šosu, tak se těmi moderními vlaky ČESKÝCH DRAH strašně rád proháním. Protože jsem pravidelným cestujícím, měl bych pro vás tip na krásný výlet do samého srdce Kutnohorska, kam můžete vzít mámu, tátu, bráchu, ségru,… no prostě celou rodinu! V sobotu 1. června se totiž na Katlově, mém rodném jezeře, koná úžasný dětský den plný dobrodružství a zábavy. Potkají se zde všichni moji pohádkoví kamarádi! 

Zablbnout si spolu můžeme na skákacím hradu Českých drah a spoustě dalších pohádkových atrakcí. 

Příznivci techniky si sami vyzkouší bagrování s malým bagrem KOMATSU, nebo si mohou na vlastní oči prohlédnout profi hasičské auto!

Na milovníky zvířat čekají westernové allroundové ukázky s koněm, ukázky práce policejních psovodů,sokolníci a taky mini farma. Trochu vzrušení přinese laserová biatlonová střelnice po které si budete moci odpočinout v relax zóně společnosti Hamé. Kdo bude chtít, může si nechat něco hezkého namalovat na obličej a následně se pak vyfotit v CEWE fotokoutku, aby měl na celý den krásnou památku a o váš pitný režim se pro vás a vaše rodiče postará VEOLIA.

Na ty z vás, kteří se budete chtít naučit rybařit budou v rybářské školičce čekat nejlepší čeští rybáři. Snili jste někdy o tom, že půjdete na ryby s rybářem a dobrodruhem Jakubem Vágnerem? Tak to je jasná volba právě pro vás! Jakub tu bude po celý den přítomen. Při povídání o nebezpečných výpravách do Amazonie, Konga, Mongolska a zbytku celého světa se vám jistě bude tajit dech.

Na samotný závěr vyhlásíme vítěze juniorského rybářského šampionátu a poslechneme si koncert kapely NO NAME. Na soutěživé návštěvníky budou samozřejmě čekat soutěže a bohatá tombola!

Tak nezapomeňte v sobotu 1. června dorazit na Katlov! A pruty klidně s sebou! 

Na ty z vás, kteří se budete chtít naučit rybařit budou v rybářské školičce čekat nejlepší čeští rybáři.

Kateřina Marková – několikanásobná mistryně světa v rybolovné technice

Karel Nikl – několika násobný vítěz různých prestižních kaprařských závodů po celé Evropě

Milan Tychler – vícemistr České republiky v LRU feeder a několika násobný mistr republiky v LRU feeder – týmy

            

Pokud chcete zažít ještě něco navíc a nasát trochu závodní atmosféry, můžete na Katlov přijet už 29. května, kdy tu bude probíhat mistrovství 16 juniorských týmů z celé Evropy. Každý tým se skládá ze dvou závodníků ve věku od 12 do 19 let. Třetím členem týmu je i kouč, který pomáhá závodníkům co nejlépe zvládnout celý závod. Ne však svým rybářským uměním, ale pouze dobrými radami. V letošním roce se všichni můžeme těšit na zajímavé hosty, kterými budou Alan BlairClaudia DargaJos Benders(KWO), Kris Bell(Navitas), James Armstrong(CC More), Richard Hughes(Nutrabaits) a mnoho dalších. 

Pojďme naše reprezentanty podpořit při cestě za jejich splněným snem.  

Váš vodníček Katlováček

Na pódiu se můžete těšit na následující program!

 • Divadélko Kůzle
 • Kapela Sabrin
 • Interaktivní autorské čtení Kapříka Metlíka Janem Opatřilem
 • Ukázka první pomoci Červeného kříže
 • Rybářská soutěž s Kateřinou Markovou
 • Soutěže o věcné ceny s Vláďou Hronem a jeho koncert
 • Ukázka výcviku asistenčních psů
 • Ukázka zásahu policejních psů
 • Koncert Tomáše Löbla
 • Ukázka dog frisbee
 • Vyhlášení evropských šampiónů
 • Přednáška Jakuba Vágnera o cestování do zahraničních destinací
 • Koncert kapely No Name

Stanování

 Chcete s námi strávit celý víkend? Pokud máte doma stan, karimatku a spacák, tak samozřejmě můžete (klidně, hned vedle svého auta). Přijeďte už v pátek a buďte zde až do neděle. Rozhodnutí je jen na Vás.

Jak se k nám dostanete:

 

 

Líbí se Vám náš doprovodný program? Ano? Tak nezapomeňte 1. června dorazit na Katlov! A rybářské pruty s sebou! Těšíme na Vás!

 

 

Za to, že se můžete zúčastnit dětského dne zcela zdarma bychom rádi poděkovali následujícím společnostem.