2. kvalifikační kolo

katlov banner 1200x300 kvalifikace - 2016

Konečné celkové pořadí:

1. místo – Stormcarp Junior (1. kolo – 18 bodů, 2. kolo – 23 bodů) = 41 bodů

2. místo – SBS Dravci (1. kolo – 14 bodů, 2. kolo – 18 bodů) = 32 bodů
Součet tří nejtěžších kaprů z obou kol: 40,44

3. místo – Les Kettner Junior (1. kolo – 16 bodů, 2 kolo – 16 bodů) = 32 bodů
Součet tří nejtěžších kaprů z obou kol: 38,95 kg

4. místo – CT Angler Junior (1. kolo – 23 bodů, 2. kolo – 8 bodů) = 31 bodů
5. místo – K1 Team (1. kolo – 14 bodů, 2. kolo – 14 bodů) = 28 bodů
6. místo – Carp-B Junior(1. kolo – 14 bodů, 2. kolo – 12 bodů) = 26 bodů
7. místo – Carp ´R´Us Team (1. kolo – 14 bodů, 2. kolo – 10 bodů) = 24 bodů
8. – 9. místo – PAPETO Junior (1. kolo – 14 bodů, 2. kolo 8 bodů) = 22 bodů
8. – 9. místo – Prologic CZ Junior (1. kolo – 14 bodů, 2. kolo 8 bodů) = 22 bodů

Klíč:
V každém kole získává tým body. 1 místo 20 bodů, 2 místo 18 bodů, 3. místo 16 bodů atd. Pokud týmy skončí např. na 4-9 místě, získají všichni 14 bodů. Navíc tým, který v každém kole chytí nejtěžšího kapra získá bonifikaci 3 bodů.

V případě, že mají dva týmy stejně bodů, rozhoduje o jejich umístění součet tří nejtěžších kaprů z obou kol.

Českou republiku bude reprezentovat na závodě World Carp Classic Junior, který se koná od 24. – 28. května na jezeře Katlov, tým Stormcarp Junior!

Jezero Katlov pak bude reprezentovat tým SBS Dravci a Fakultní nemocnici motol tým Les Kettner Junior! Všem postupujícím moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů!!

Týmům, které se neumístili děkujeme za účast , snahu, nadšení a odvahu se kterou se poprali s těžkými podmínkami a věřím, že se tu všichni setkáme na kvalifikaci na WCCJ 2017!

 

 

Datum konání: 5. 5. – 8. 5. 2016

  • 48 hodin nonstop
  • Počet týmů 9

 

Časový harmonogram:

05. 05. 2016

18:00 – 19:00 registrace týmů

19:00 – losování lovných míst

20:00 – volná zábava do ranních hodin

 

06. 05. 2015

06:00  – možnost markrování, zakrmování, nahazování atd.

08:00 – začátek závodu

 

 

08. 05. 2015

11:00 – konec závodu

12:00 – 13:00 vyhlášení výsledků

 

V tomto kole se soutěží o:

  • o body do konečného pořadí
  • věcné výhry:
  1. místo – diplomy a věcné ceny od sponzorů
  2. místo – diplomy a věcné ceny od sponzorů
  3. místo – diplomy a věcné ceny od sponzorů

Tým s nejtěžší ulovenou rybou získá diplom a věcné ceny od sponzorů.

 

KatlovLakeMap_cz

 

Tým: K1 (místo č. 13)

Startovací číslo: 1
Kapitán týmu: Lukáš Reinold
Člen týmu: Ondřej Rezek
Nehrající kapitán: Jan Hanzal

Úlovky:
DatumDruhDélkaVáhaMísto
20160506kapr cm18.62 kg13
20160508kapr cm19.15 kg13
Váha celkem: 37.77 kg
Počet ryb: 2

37.77

Tým: Carp 'R' Us Team (místo č. 15)

Startovací číslo: 2
Kapitán týmu: Lukáš Verner
Člen týmu: Robin Löwe
Nehrající kapitán: František Zelenka

Úlovky:
DatumDruhDélkaVáhaMísto
20160506kapr cm14.68 kg15
Váha celkem: 14.68 kg
Počet ryb: 1

14.68

Tým: CT Angler Junior (místo č. 14)

Startovací číslo: 4
Kapitán týmu: Ludmila Bečanová
Člen týmu: Anna Bečánová
Nehrající kapitán: Lukáš Ložek

Úlovky:
DatumDruhDélkaVáhaMísto
Váha celkem: 0 kg
Počet ryb: 0

0

Tým: SBS Dravci (místo č. 5)

Startovací číslo: 5
Kapitán týmu: Ondřej Kučík
Člen týmu: Radek Malina
Nehrající kapitán: Radomil Horák

Úlovky:
DatumDruhDélkaVáhaMísto
20160508kapr cm12.77 kg5
20160508kapr cm14.75 kg5
20160507kapr cm13.15 kg5
Váha celkem: 40.67 kg
Počet ryb: 3

40.67

Tým: PAPETO junior (místo č. 7)

Startovací číslo: 6
Kapitán týmu: Patrik Křapa
Člen týmu: Adam Červinčák
Nehrající kapitán: Petr Křapa

Úlovky:
Zatím bez úlovků

0

Tým: Prologic CZ Junior (místo č. 12)

Startovací číslo: 7
Kapitán týmu: Pavel Zoubek
Člen týmu: Adam Kořánek
Nehrající kapitán: Pavel Zoubek st.

Úlovky:
Zatím bez úlovků

0

Tým: Stormcarp Junior (místo č. 9)

Startovací číslo: 8
Kapitán týmu: Daniel Vonka
Člen týmu: Pavel Šimůnek
Nehrající kapitán: Martin Brožek

Úlovky:
DatumDruhDélkaVáhaMísto
20160506kapr cm13.14 kg9
20160507kapr cm14.09 kg9
20160506kapr cm19.33 kg9
Váha celkem: 46.56 kg
Počet ryb: 3

46.56

Tým: CARP-B jr. (místo č. 3)

Startovací číslo: 9
Kapitán týmu: Filip Karban
Člen týmu: Viktor Paleček
Nehrající kapitán: Miroslav Ševela

Úlovky:
DatumDruhDélkaVáhaMísto
20160507kapr cm15.38 kg3
20160508kapr cm10 kg3
Váha celkem: 25.38 kg
Počet ryb: 2

25.38

Tým: LES KETTNER JUNIOR (místo č. 1)

Startovací číslo: 10
Kapitán týmu: Štěpán Kettner
Člen týmu: Jan Novák
Nehrající kapitán: Václav Kettner

Úlovky:
DatumDruhDélkaVáhaMísto
20160507kapr cm12.82 kg1
20160508kapr cm12.76 kg1
20160508kapr cm13.33 kg1
Váha celkem: 38.91 kg
Počet ryb: 3

38.91

Konečné pořadí:

Každý tým v konečném pořadí si odnese ceny od našich sponzorů. Navíc tři nejlepší týmy v konečném pořadí si odnesou i finanční hotovost:

  1. místo – 10.000,- Kč
  2. místo – 6.000,- Kč
  3. místo – 4.000,- Kč

Veškerá pravidla jsou uvedena v sekci Propozice závodu WCCJ 2016. Prosím, přečtěte si i pravidla pro jezero Katlov! i ta je nutná dodržovat a respektovat.

 

 

Partneři






Mediální partneři