Přihlášené týmy

) Ze zbra

Lovné místo: 16
Kapitán týmu: Tejnecky Miroslav
Člen týmu: Dvořáček Jan

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) Kaprpojď

Lovné místo: 25
Kapitán týmu: Ladislav Boček
Člen týmu: David Volejník

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) Fishing-Point

Lovné místo: 12
Kapitán týmu: Martin Melichar
Člen týmu: Vlastimil Haupt

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) DVOJKA

Lovné místo: 18
Kapitán týmu: Pavel Drábek
Člen týmu: Václav Nádeník

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) CaRp TeAm Matovci

Lovné místo: 14
Kapitán týmu: Matej Ondrus
Člen týmu: Matej Toman

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) LA Zeli Fishing carp team

Lovné místo: 22
Kapitán týmu: Jan Jansa
Člen týmu: Michal Šilar

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) CT Gregor Brothers

Lovné místo: 24
Kapitán týmu: Gregor Tomáš
Člen týmu: Gregor Martin

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) Feedershop

Lovné místo: 1
Kapitán týmu: Matěj Kalčík
Člen týmu: Martin Císař

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) Rugby Football Squad

Lovné místo: 11
Kapitán týmu: Michal Brzobohatý
Člen týmu: Tomáš Fyrbach

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) HaKa Carp Team

Lovné místo: 21
Kapitán týmu: Honza Dušek
Člen týmu: Jakub Liška

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) top carp feeder tým

Lovné místo: 4
Kapitán týmu: Doležal jaroslav
Člen týmu: Doležal David

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) Kýbl Team

Lovné místo: 19
Kapitán týmu: Psohlavec Roman
Člen týmu: Paulovič Marek

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) ÚPLNĚ JINÝ FEEDER TEAM

Lovné místo: 8
Kapitán týmu: Šťastný Radek
Člen týmu: Cajthaml Jakub

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) Aquazona Roofers carp team

Lovné místo: 10
Kapitán týmu: František Chlup
Člen týmu: Jaroslav Večeřa

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) Feeder na pohodu

Lovné místo: 20
Kapitán týmu: Jiří Míchal
Člen týmu: Jan Míchal

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) carp team predatory otters

Lovné místo: 23
Kapitán týmu: Jiří Pech
Člen týmu: Jiří Janíček

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) MM Carp

Lovné místo: 26
Kapitán týmu: Michal Pešek
Člen týmu: Michal Pešek ml.

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) Rybolovec

Lovné místo: 7
Kapitán týmu: David Grus
Člen týmu: Martin Žárský

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) KS-Fish feeder team

Lovné místo: 2
Kapitán týmu: Dušánek Bohuslav
Člen týmu: Dušánek Tomáš

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) Mobydick team

Lovné místo: 15
Kapitán týmu: Komora Martin
Člen týmu: Leibl Luděk

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) DHC FEEDER TEAM

Lovné místo: 5
Kapitán týmu: Ivan Chrenovský
Člen týmu: Josef Malík

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) CARP VÍTĚZNÁ

Lovné místo: 17
Kapitán týmu: Tomáš Poláček
Člen týmu: Dan Pavlis

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) Carpteam Ani Ťuk

Lovné místo: 9
Kapitán týmu: Krásný Jan
Člen týmu: Petruš Ján

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) Winner Poland Team

Lovné místo: 6
Kapitán týmu: Winner
Člen týmu: Winner

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) Feeder tým Kloupar

Lovné místo: 3
Kapitán týmu: Kloupar Jaroslav
Člen týmu: Kloupar Lubomír

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

) Košina-Sochor

Lovné místo: 13
Kapitán týmu: Košina
Člen týmu: Sochor

Úlovky:
Zatím bez úlovků
0

 

 

Generální sponzor


Sponzoři