Přihlášené týmy

) Ze zbra

Lovné místo: 16
Kapitan: Tejnecky Miroslav
2nd Drugi wędkarz: Dvořáček Jan

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Kaprpojď

Lovné místo: 25
Kapitan: Ladislav Boček
2nd Drugi wędkarz: David Volejník

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Fishing-Point

Lovné místo: 12
Kapitan: Martin Melichar
2nd Drugi wędkarz: Vlastimil Haupt

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) DVOJKA

Lovné místo: 18
Kapitan: Pavel Drábek
2nd Drugi wędkarz: Václav Nádeník

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) CaRp TeAm Matovci

Lovné místo: 14
Kapitan: Matej Ondrus
2nd Drugi wędkarz: Matej Toman

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) LA Zeli Fishing carp team

Lovné místo: 22
Kapitan: Jan Jansa
2nd Drugi wędkarz: Michal Šilar

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) CT Gregor Brothers

Lovné místo: 24
Kapitan: Gregor Tomáš
2nd Drugi wędkarz: Gregor Martin

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Feedershop

Lovné místo: 1
Kapitan: Matěj Kalčík
2nd Drugi wędkarz: Martin Císař

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Rugby Football Squad

Lovné místo: 11
Kapitan: Michal Brzobohatý
2nd Drugi wędkarz: Tomáš Fyrbach

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) HaKa Carp Team

Lovné místo: 21
Kapitan: Honza Dušek
2nd Drugi wędkarz: Jakub Liška

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) top carp feeder tým

Lovné místo: 4
Kapitan: Doležal jaroslav
2nd Drugi wędkarz: Doležal David

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Kýbl Team

Lovné místo: 19
Kapitan: Psohlavec Roman
2nd Drugi wędkarz: Paulovič Marek

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) ÚPLNĚ JINÝ FEEDER TEAM

Lovné místo: 8
Kapitan: Šťastný Radek
2nd Drugi wędkarz: Cajthaml Jakub

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Aquazona Roofers carp team

Lovné místo: 10
Kapitan: František Chlup
2nd Drugi wędkarz: Jaroslav Večeřa

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Feeder na pohodu

Lovné místo: 20
Kapitan: Jiří Míchal
2nd Drugi wędkarz: Jan Míchal

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) carp team predatory otters

Lovné místo: 23
Kapitan: Jiří Pech
2nd Drugi wędkarz: Jiří Janíček

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) MM Carp

Lovné místo: 26
Kapitan: Michal Pešek
2nd Drugi wędkarz: Michal Pešek ml.

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Rybolovec

Lovné místo: 7
Kapitan: David Grus
2nd Drugi wędkarz: Martin Žárský

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) KS-Fish feeder team

Lovné místo: 2
Kapitan: Dušánek Bohuslav
2nd Drugi wędkarz: Dušánek Tomáš

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Mobydick team

Lovné místo: 15
Kapitan: Komora Martin
2nd Drugi wędkarz: Leibl Luděk

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) DHC FEEDER TEAM

Lovné místo: 5
Kapitan: Ivan Chrenovský
2nd Drugi wędkarz: Josef Malík

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) CARP VÍTĚZNÁ

Lovné místo: 17
Kapitan: Tomáš Poláček
2nd Drugi wędkarz: Dan Pavlis

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Carpteam Ani Ťuk

Lovné místo: 9
Kapitan: Krásný Jan
2nd Drugi wędkarz: Petruš Ján

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Winner Poland Team

Lovné místo: 6
Kapitan: Winner
2nd Drugi wędkarz: Winner

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Feeder tým Kloupar

Lovné místo: 3
Kapitan: Kloupar Jaroslav
2nd Drugi wędkarz: Kloupar Lubomír

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Košina-Sochor

Lovné místo: 13
Kapitan: Košina
2nd Drugi wędkarz: Sochor

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

 

 

Generální sponzor


Sponzoři