Přihlášené týmy

) Poland Winner Team

Kapitan: Robert Rybczyński
2nd Drugi wędkarz: Jarek Ziaja

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Feedershop

Kapitan: Matěj Kalčík
2nd Drugi wędkarz: Vladimír Horák

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) MM Carp

Kapitan: Michal Pešek
2nd Drugi wędkarz: Michal Pešek ml

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Ze zbra

Kapitan: Tejnecky Miroslav
2nd Drugi wędkarz: Dvoracek Jan

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) CT Gregor Brothers

Kapitan: Tomáš Gregor
2nd Drugi wędkarz: Martin Gregor

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) LA Zeli Fishing Carp Team

Kapitan: Jan Jansa
2nd Drugi wędkarz: Michal Šilar

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Top carp feeder tým

Kapitan: Jaroslav Doležal
2nd Drugi wędkarz: David Doležal

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) EarthWorms Brno Team

Kapitan: Marek Hnilička
2nd Drugi wędkarz: Vojtěch Sládek

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Úplně jiný Feeder team

Kapitan: Šťastný Radek
2nd Drugi wędkarz: Cajthaml Jakub

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) CT Plzeň

Kapitan: Jaroslav Trojánek
2nd Drugi wędkarz: Radoslav Baumruk

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Kami team

Kapitan: Adam Karaba
2nd Drugi wędkarz: Josef Mimráček

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) W+P FEEDER

Kapitan: WÜRZ DALIBOR
2nd Drugi wędkarz: x

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) FEEDER TEAM MORAVIA

Kapitan: Ondráček Petr
2nd Drugi wędkarz: Stárek Jan

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) No retreat no surrender

Kapitan: Radovan Vilímec
2nd Drugi wędkarz: Lukáš Vinklárek

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Šupináči BRNO

Kapitan: Petr Říha
2nd Drugi wędkarz: Tomáš Brázda

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) J+P Team

Kapitan: Jan KLEMPA
2nd Drugi wędkarz: Petra KLEMPOVÁ

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) TNS Feeder team

Kapitan: Martin Petržálek
2nd Drugi wędkarz: Marek Patzner

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Rive feeder team

Kapitan: Roman Srb
2nd Drugi wędkarz: Petr Kabat

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Feedermania Team RuFooS

Kapitan: Michal Brzobohatý
2nd Drugi wędkarz: Tomáš Fyrbach

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Rybolovec

Kapitan: David Grus
2nd Drugi wędkarz: Martin Žárský

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) Team HAD

Kapitan: Drahoslav Hadač
2nd Drugi wędkarz: Martin Hadač

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) KS Fish

Kapitan: x
2nd Drugi wędkarz: x

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

) KS Fish

Kapitan: x
2nd Drugi wędkarz: xy

Połowu karpia:
Brak złapanego karpia
0

 

 

Generální sponzor


Sponzoři