Přihlášené týmy

) Ze zbra

Lovné místo: 16
Captain: Tejnecky Miroslav
2nd angler: Dvořáček Jan

Catch of carps:
No carps
0

) Kaprpojď

Lovné místo: 25
Captain: Ladislav Boček
2nd angler: David Volejník

Catch of carps:
No carps
0

) Fishing-Point

Lovné místo: 12
Captain: Martin Melichar
2nd angler: Vlastimil Haupt

Catch of carps:
No carps
0

) DVOJKA

Lovné místo: 18
Captain: Pavel Drábek
2nd angler: Václav Nádeník

Catch of carps:
No carps
0

) CaRp TeAm Matovci

Lovné místo: 14
Captain: Matej Ondrus
2nd angler: Matej Toman

Catch of carps:
No carps
0

) LA Zeli Fishing carp team

Lovné místo: 22
Captain: Jan Jansa
2nd angler: Michal Šilar

Catch of carps:
No carps
0

) CT Gregor Brothers

Lovné místo: 24
Captain: Gregor Tomáš
2nd angler: Gregor Martin

Catch of carps:
No carps
0

) Feedershop

Lovné místo: 1
Captain: Matěj Kalčík
2nd angler: Martin Císař

Catch of carps:
No carps
0

) Rugby Football Squad

Lovné místo: 11
Captain: Michal Brzobohatý
2nd angler: Tomáš Fyrbach

Catch of carps:
No carps
0

) HaKa Carp Team

Lovné místo: 21
Captain: Honza Dušek
2nd angler: Jakub Liška

Catch of carps:
No carps
0

) top carp feeder tým

Lovné místo: 4
Captain: Doležal jaroslav
2nd angler: Doležal David

Catch of carps:
No carps
0

) Kýbl Team

Lovné místo: 19
Captain: Psohlavec Roman
2nd angler: Paulovič Marek

Catch of carps:
No carps
0

) ÚPLNĚ JINÝ FEEDER TEAM

Lovné místo: 8
Captain: Šťastný Radek
2nd angler: Cajthaml Jakub

Catch of carps:
No carps
0

) Aquazona Roofers carp team

Lovné místo: 10
Captain: František Chlup
2nd angler: Jaroslav Večeřa

Catch of carps:
No carps
0

) Feeder na pohodu

Lovné místo: 20
Captain: Jiří Míchal
2nd angler: Jan Míchal

Catch of carps:
No carps
0

) carp team predatory otters

Lovné místo: 23
Captain: Jiří Pech
2nd angler: Jiří Janíček

Catch of carps:
No carps
0

) MM Carp

Lovné místo: 26
Captain: Michal Pešek
2nd angler: Michal Pešek ml.

Catch of carps:
No carps
0

) Rybolovec

Lovné místo: 7
Captain: David Grus
2nd angler: Martin Žárský

Catch of carps:
No carps
0

) KS-Fish feeder team

Lovné místo: 2
Captain: Dušánek Bohuslav
2nd angler: Dušánek Tomáš

Catch of carps:
No carps
0

) Mobydick team

Lovné místo: 15
Captain: Komora Martin
2nd angler: Leibl Luděk

Catch of carps:
No carps
0

) DHC FEEDER TEAM

Lovné místo: 5
Captain: Ivan Chrenovský
2nd angler: Josef Malík

Catch of carps:
No carps
0

) CARP VÍTĚZNÁ

Lovné místo: 17
Captain: Tomáš Poláček
2nd angler: Dan Pavlis

Catch of carps:
No carps
0

) Carpteam Ani Ťuk

Lovné místo: 9
Captain: Krásný Jan
2nd angler: Petruš Ján

Catch of carps:
No carps
0

) Winner Poland Team

Lovné místo: 6
Captain: Winner
2nd angler: Winner

Catch of carps:
No carps
0

) Feeder tým Kloupar

Lovné místo: 3
Captain: Kloupar Jaroslav
2nd angler: Kloupar Lubomír

Catch of carps:
No carps
0

) Košina-Sochor

Lovné místo: 13
Captain: Košina
2nd angler: Sochor

Catch of carps:
No carps
0

 

 

Generální sponzor


Sponzoři