Přihlášené týmy

) Ze zbra

Lovné místo: 16
Kapitän: Tejnecky Miroslav
2. Angler: Dvořáček Jan

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) Kaprpojď

Lovné místo: 25
Kapitän: Ladislav Boček
2. Angler: David Volejník

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) Fishing-Point

Lovné místo: 12
Kapitän: Martin Melichar
2. Angler: Vlastimil Haupt

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) DVOJKA

Lovné místo: 18
Kapitän: Pavel Drábek
2. Angler: Václav Nádeník

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) CaRp TeAm Matovci

Lovné místo: 14
Kapitän: Matej Ondrus
2. Angler: Matej Toman

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) LA Zeli Fishing carp team

Lovné místo: 22
Kapitän: Jan Jansa
2. Angler: Michal Šilar

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) CT Gregor Brothers

Lovné místo: 24
Kapitän: Gregor Tomáš
2. Angler: Gregor Martin

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) Feedershop

Lovné místo: 1
Kapitän: Matěj Kalčík
2. Angler: Martin Císař

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) Rugby Football Squad

Lovné místo: 11
Kapitän: Michal Brzobohatý
2. Angler: Tomáš Fyrbach

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) HaKa Carp Team

Lovné místo: 21
Kapitän: Honza Dušek
2. Angler: Jakub Liška

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) top carp feeder tým

Lovné místo: 4
Kapitän: Doležal jaroslav
2. Angler: Doležal David

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) Kýbl Team

Lovné místo: 19
Kapitän: Psohlavec Roman
2. Angler: Paulovič Marek

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) ÚPLNĚ JINÝ FEEDER TEAM

Lovné místo: 8
Kapitän: Šťastný Radek
2. Angler: Cajthaml Jakub

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) Aquazona Roofers carp team

Lovné místo: 10
Kapitän: František Chlup
2. Angler: Jaroslav Večeřa

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) Feeder na pohodu

Lovné místo: 20
Kapitän: Jiří Míchal
2. Angler: Jan Míchal

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) carp team predatory otters

Lovné místo: 23
Kapitän: Jiří Pech
2. Angler: Jiří Janíček

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) MM Carp

Lovné místo: 26
Kapitän: Michal Pešek
2. Angler: Michal Pešek ml.

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) Rybolovec

Lovné místo: 7
Kapitän: David Grus
2. Angler: Martin Žárský

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) KS-Fish feeder team

Lovné místo: 2
Kapitän: Dušánek Bohuslav
2. Angler: Dušánek Tomáš

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) Mobydick team

Lovné místo: 15
Kapitän: Komora Martin
2. Angler: Leibl Luděk

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) DHC FEEDER TEAM

Lovné místo: 5
Kapitän: Ivan Chrenovský
2. Angler: Josef Malík

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) CARP VÍTĚZNÁ

Lovné místo: 17
Kapitän: Tomáš Poláček
2. Angler: Dan Pavlis

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) Carpteam Ani Ťuk

Lovné místo: 9
Kapitän: Krásný Jan
2. Angler: Petruš Ján

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) Winner Poland Team

Lovné místo: 6
Kapitän: Winner
2. Angler: Winner

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) Feeder tým Kloupar

Lovné místo: 3
Kapitän: Kloupar Jaroslav
2. Angler: Kloupar Lubomír

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

) Košina-Sochor

Lovné místo: 13
Kapitän: Košina
2. Angler: Sochor

Fangbrett des Teams::
Kein Karpfenfang
0

 

 

Generální sponzor


Sponzoři